19 Ocak 2014 Pazar

DEVLET HIRSIZI, NAMUSSUZU, CANİYİ, KATİLİ SEVER
DEVLET HIRSIZI, NAMUSSUZU, CANİYİ, KATİLİ SEVER

ILGAZ MAFYASININ SUÇ DOSYASI

Ilgaz AŞ ortakları olan Şenol Ilgaz, Mustafa Ilgaz, İsmail Ilgaz, Mehmet Ilgaz ve Asım Çınar isimli şahıslar Ilgaz AŞ, Palet Ltd.Şti, Yonca İnşaat, Çınartaş Ltd. isimleri altında SUÇ ŞİRKETLERİ kurdular, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne yönelik yasadışı faaliyetlerde bulundular.

Fakat işin tuhaf tarafı, internetteki yüzlerce yazılarımısenelerdir zevkle okudukları gibi hala okuyorlar, sonra kuduruyorlar. Kenan daha ne haltlar edecek, merakla bekliyorlar. Tayyib Kenan'la baş edemeyince, savcılardan ve hakimlerden medet bekleyip dava üstüne dava açıyorlar. İş bilmez avukatları sayesinde millete rezil kepaze oluyorlar. Oysa her zaman söyledim, mahkemelerde karşıma kadın getirmeyin, erkek olun da testisli bir avukat bulun. Kadınla savaşılmıyor kardeşim. 2. Sulh Ceza Hakimi kadın, avukat da kadın olunca savaşın tadı kaçıyor. Zaten Hakim Berrin Hanım, bu davalarda hem hakim hem avukat. Banu Bazarkaya'ya ihtiyaç bırakmıyor ki... Neyse... Biz hain Ilgaz mafyasının suçlarına bakalım:

Devlet bankalarını hortumlamaktan cinayetlere, sit alanlarını yağmalamaktan tarihi eser kaçakçılığına, extacy ticaretinden kara para aklamaya, her türlü sahtecilikten kamu kurumlarından hırsızlığa ve Eskişehir Adliyesi'ndeki savcılar dahil yüzlerce devlet memurunu rüşvetlerle ihya etmeye kadar çok sayıda yasadışı faaliyetlerin içinde yer alan bu ortaklar AK PARTİ'nin kurucularıdır. Bir zamanlar CHP'nin, Adalet Partisi'nin, ANAP'ın, DYP'nin de borazanını çalıp adaletten muaf edilen ortaklar, 2002'den sonra Recep Tayyib Erdoğan tarafından "Adaletten Muaf" edildiler, yargı önüne çıkarılamaz hale getirildiler.

Mafya sözcüğünün lügattaki karşılığı: Yasa dışı işler yapan organize suç örgütü, diğer adıyla: ÇETE... Bu internet sitesinde ILGAZ ÇETE'si ile ilgili okuyacaklarınız, doğrulukları taahhüd edilerek anlatılmıştır. Zaten sırası geldikçe belgelere tanık olacaksınız. Beş senedir belgelerle devletimin ilgili makamlarına suç duyurularında bulunmama rağmen, devletimin ilgili makamları şahsımdan ilettiğim konularla ilgili ifade, bilgi ve belge almadıkları gibi, Ilgaz mafyasını korumak ve kollamak adına şahsıma yüzlerce dava açmışlar, savcı odalarında ve mahkemelerde linç etmişler, 8 sene hapis cezası yüklemişler fakat "deli raporu" aldırmayı "şimdilik" becerememişlerdir. Şahsıma "deli raporu" aldırmaktan başka kurtulma şansları kalmayan bu hainler, öyle sanıyorum ki 27 Ocak 2009 tarihinde şahsıma bu raporu aldırıp, "olması gereken adaletten" ve Kenan'dan kurtulacaklar.

Ilgaz mafyası ortaklarının hobilerini ve fobilerini, bu ÇETE'yi kollamak ve himaye etmek adına şahsıma savaş açanların hangi makamları işgal ettiklerini kısa kısa anlatalım. Devletimize karşı hangi yasadışı eylemlerde bulunduklarını da uzun uzun ayrıntılarla yer verelim:

1. AKP'li Şenol Ilgaz: Evli kadınları parayla kandırarak kendine "metres" yapmakla ünlüdür. İspatlıdır, dileyen bana ulaşsın. Bu hainin hobisi kadın, fobisi Kenan'dır. İki adet cinayeti vardır. Mafya şirketinin başıdır, tüm işleri yasadışıdır. 300 bin YTL harcayarak ve AKP'li delegelere rüşvetler dağıtarak, sahte ruhsatlı 35 kaçak villalasına ruhsat alabilmek için 2002'de Murat Mercan'ı millete "vekil" eyleyen bir sülüktür. Vergi vermeyi hiç sevmez, zaten vermez. Rüşvet yiyeni ve hırsızı çok sever. Çalıştırdığı işçilerini "eşeği" gibi kullanır, sonra da parasını ödemez. "Eşek işçileri" de Şenol Ilgaz'ı önce kireç çukuruna atar, sonra da alıp dağa kaldırır, münasip yerine şişe sokarlar.

2. AKP'li Mustafa Ilgaz: Mafyanın 2 numaralı babasıdır. Hobisi de, fobisi de yoktur. Ot gelmiş ot gitmektedir. İşi gücü, dini imanı paradır. Sahtecilikte üstüne yoktur. Yılmaz Büyükerşen'e yedirdiği milyon dolarlar karşılığında "sahte ruhsatlı" lüks villaları inşaa eden Palet Ltd. Şti'nin sahibidir. 2005 Haziran ayında, "maşaları" Murat Mercan sayesinde TBMM'de sahte ruhsatları inşaat ruhsatına dönüştürülmüş olsa da, yaptığı 35 lüks villanın yakında yıkılacağını bilir. Mafya dünyasında "Baron" lakaplı bu şahıs Osmangazi Üniversitesi'ni talan eden, sahteciliklerle vurgunlar yapan, yaptığı binaların yüzde ellisi hileli olan biridir.

3. AKP'li İsmail Ilgaz. Aslında "zavallı" biridir. Hobisi küfür, fobisi Kenan'dır. Kulağının kesileceği günü sabırla bekler. Metres düşkünü babası yüzünden başına gelmeyen kalmamıştır. Babası yüzünden, Dilek İnşaat Mafyası İsmail Ilgaz'ı otomobille ezik ezik ezmiştir. AKP'nin "meclis kurucu üyesi"dir. Yalancı, sahtekar ve alkoliktir. Uyuşturucu kullanır. Ilgaz mafyasında Audi ve Volkswagen servisinden sorumludur fakat alakası yoktur. Milletvekili Murat Mercan'la beraber, şirketin yasadışı işlerini "yasal" hale getirmek için uğraşır. Kabadayılığı ve tehditi çok sever. Sahtekarlıkta ve küfür etmede üstüne yoktur. Gün görmemiş tehdit ve küfürlerinden örnek verecek olursak: " "Sen hamsalaksın götoğlan." , "Aç dinle korkak pezevenk." ,"Senin de sonun böyle olacak hamsalak.", "Çulsuz ibne", "Vilayet meydanında götüne sokarım.", "Sende sike sürülecek akıl yok." , "Kalan aklını da yakında alacaklar.", "Ananın amına taşı sümüklü", "Ananın amında babasına göt vermiş sümüklü", vs... Utanç içinde okuduğunuz bu küfürlerin sahibi takke giyip namaz kılıyor, 222 isimli restauranttan çıkmıyor, ortağı olduğu BUDA BAR'ın müdavimi... Üstelik bir AKP'li... AK PARTİ'nin kurucu üyesi... Çok şükür cinayeti yok. Fakat her an cinnet geçirebilir. Tabii babası yüzünden...

4. AKP'li Mehmet Ilgaz: Ayyaşın biridir. Viskiyle havyarı, bir de siyah BMW'sini çok sever. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nü haraca bağlamıştır. Şirketin "hırsızlık" ve "tokat" işinden sorumludur. "Sarı Memed" lakabıyla "mafya dünyasında" ünlüdür. Allah'ı, Kitab'ı ve bir de babası metres düşkünü Şenol Ilgaz'ı tanımaz. İncesinden bir adet cinayeti ve müthiş bir silah koleksiyonu vardır. Ortak olduğu kendi şirketini soymanın yollarını arar ve işçileriyle birlik olup soyar. Beyin özürlü lüzumsuz biridir.

5. AKP'li Asım Çınar: Mafya içinde geri planda bulunur ve rüşvet vermede üstüne yoktur. "Çınartaş" adıyla başka (medikal) ticari işlerde de bulunur ve tüm yasadışı işleri kitabına uydurur. Ilgaz mafyasının ortak olduğu BUDA isimli BAR'a "extacy" sağlar, bu ticaretten müthiş gelir elde eder. Gençlerimizi zehirleyen bu şahıs ülkemizin geleceği adına tehlikedir. Şimdi ayrıntılara geçelim:


YAPTIKLARI TÜM İŞLERİ HİLELİDİR: http://kenanakkus.blogspot.jp/2013/01/ilgaz-mafyasinin-suc-dosyasi.html

https://www.facebook.com/eskisehir.kenanakkus