10 Temmuz 2013 Çarşamba

AK PARTİ'LİLER AHLAKSIZLIKTA SINIR TANIMIYOR

AK PARTİ'LİLER AHLAKSIZLIKTA SINIR TANIMIYORAKP'Lİ BAKAN ZEKİ ERGEZEN, OTEL HİZMETÇİSİNE TECAVÜZE KALKIŞMIŞTI 

Eski AKP'li Bakan Ergezen resmi davet için gittiği Belgrat'ta cinsel ilişki için para teklif ettiği kat görevlisi hizmetçiye saldırınca diplomatik kriz çıktı.

AKP'li Zeki Ergezen otel hizmetçisine saldırdı.

Bayındırlık eski Bakanı Zeki Ergezen'in resmi davet için gittiği Belgrad'ta bir otelde oda hizmetçisi kadına saldırdığı ve ilişkiye girmek için para teklif ettiği iddia edildi.

Sözcü gazetesi haberi Sırbistan Hükümeti'ne yakınlığı ile bilinen Novasti gazetesinde çıkan habere dayandırdı. Olay sırasında odada bakanın eşinin olmadığı yazıldı.

Gazete inanılması güç iddiayı "AKP'li bakan otelde hizmetçiye saldırdı" başlığı ile verdi. Veli Toprak imzalı haberin devamında ise şunlar yazıldı:

"İşte Sırbistan'ın Erdoğan ve AKP'ye gönderdiği skandal dosyasındaki iddialar: Eski Bakan Zeki Ergezen, geçen Haziran'da KEİ toplantısı için milletvekilleri ve ailesiyle Belgrad'a gitti.

İddiaya göre Ergezen kaldıkları Holiday İnn Oteli'nde oda hizmetçisi bir kadına saldırdı. Hatta ilişkiye girmek için para bile teklif etti. Hizmetçi şikayet edince, Sırbistan Türkiye'ye nota vermeye kalktı.

NOVOSTİ GAZETESİNİN İDDİASI

İddianın dayandığı gazetede yer alan habere göre, olayın hizmetliden özür dilenerek olayın kapatıldığı yazıldı:

Sırp basını, skandalı ayrıntılarıyla haber yaptı. Novosti Gazetesi, "Turcin Napadao Sobarice" yani "Türk, oda hizmetlisine saldırdı" başlığını attı. Bu haber Sırbistan Parlamentosu'nda büyük yankı buldu. Olay Karadeniz Ekonomik İşbirliği Sekreteryası'na da bildirildi.

Bazı Sırp vekiller, skandal hakkında Türkiye'ye nota verilmesini talep etti.

Başbakan Tayyip devreye girdi, hizmetçiden özür dilendi ve olayların daha da büyümesi engellendi.


Müslüman sapıkların ayıplarını örtbas etmekle ünlü Hırsız Tayyip, bir AKP'li sapığın daha pisliklerini kapatmış oldu...

Kenan Akkuş (esrehber)


AFYON’DA İKİ AKP’Lİ YÖNETİCİ AKIL HASTASI BİR KADINA TECAVÜZ ETTİ

Afyonkarahisar'ın Bayat İlçesi'nde, AKP İlçe Başkan Yardımcısı A.O.K. ile İlçe Sekreteri M.D., akli dengesi bozuk bir kadına tecavüz ettikleri suçlamasıyla tutuklandı.


30 Mayıs'ta, M.S.'nin eve gelmemesi üzerine ailesi jandarmaya başvurdu.

Yapılan araştırmada, M.S. bir inşaatta bulunurken, her ikisi de boyacı olan A.O.K. ve M.D.'nin, kadına burada tecavüz ettikleri iddia edildi.

Bunun üzerine Bayat AKP İlçe Başkan Yardımcısı, evli ve 3 çocuk babası 39 yaşındaki A.O.K. ile İlçe Sekreteri evli ve 2 çocuk babası 36 yaşındaki M.D., gözaltına alındı.

A.O.K. ve M.D., sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak Afyonkarahisar Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

AKP'Lİ ENSAR VAKFI BAŞKANI BİR SAPIK

ÇORUM'da oturan 16 yaşındaki E.Y. ile 15 yaşındaki E.G.'ye cinsel istismar suçundan tutuklu yargılanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Zekai İşler'e, olayın geçtiği Ensar Vakfı'nda keşif yaptırıldı. Keşifte tutuklu sanık İşler ile tacize uğradığı iddia edilen E.Y. yüzleştirildi. Diğer mağdur E.G. ise keşife katılmadı.

Olay, geçen yılın Ağustos ayında ortaya çıktı. İddiaya göre merkezi İstanbul'da bulunan Ensar Vakfı Çorum Şubesi'ne giden ve burada derslerle ilgili kurslara katılan, vakfın yardımlarından yararlanan 16 yaşındaki E.Y. ile 15 yaşındaki E.G., vakfın eski başkanı ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Zekai İşler'in kendilerini taciz ettiğini öne sürerek şikayetçi oldu. Polis tarafından yakalanan İşler, sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından 2008 yılı Ağustos ayında tutuklandı.

Çorum Ağır Ceza Mahkemesi'nde 24 yıla kadar hapis cezası istemiyle cinsel istismar suçundan tutuklu yargılanan İşler'e bugün Ensar Vakfı'nda keşif yaptırıldı. Çepni Mahallesi'nde bulunan Ensar Vakfı'nın Çorum Şubesi'ndeki keşif saat 14.30’da başladı ve 15.50'de sona erdi. Keşife Çorum L Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan Zekai İşler, takım elbise ve kravatlı olarak jandarma eşliğinde getirilirken, tacize uğradığı öne sürülen E.Y., babası Kadir Y. ve avukatlar da katıldı. Diğer mağdur E.G. ise keşife gelmedi. E.Y., tacize uğradıkları vakıfta İşler'in kendilerine yaptıklarını tekrar anlattı. E.Y., “Perdeli bir bölüm vardı. Orada bize elle dokunuyor, kucağına oturtuyordu. Zaman zaman da porno içerikli filmler izlettiriyordu” dedi.

Mahkeme üyelerinin huzurunda yapılan keşifte tacizin gerçekleştiği ileri sürülen mutfak bölümündeki perdeli alanın olayların ortaya çıkmasının ardından kaldırıldığı iddia edildi.

RUH SAĞLIĞI BOZULDU RAPORU
Zekai İşler'in avukatı Süleyman Akdemir ise, geçen yılın Mayıs ayında İstanbul Adli Tıp Kurumu 6'ncı İhtisas Dairesi'nde E.Y.'nin ruh sağlığının bozulup- bozulmadığı yönünde muayene edildiğini belirterek geçen cuma günü E.Y. ile ilgili raporun geldiğini söyledi. Adli Tıp Kurumu tarafından gönderilen raporda, “Taciz olayı nedeniyle E.Y.’nin ruh sağlığının bozulduğu” belirtildi. E.G.’nin ise raporunun henüz gelmediği kaydedildi. Avukat Akdemir, rapora itiraz edeceklerini söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1184713

http://sohbetinkeyfi.blogspot.com/2010/03/din-kulturu-hocas-tecavuzcu-ckt.html


VAKİT GAZETESİ’NİN YAZARI MUSTAFA İSLAMOĞLU KİME TECAVÜZ ETTİ?

Yıl 1980…
İslamoğlu’nun Kayseri Yüksek İslam Enstitüsü’nde öğrenci olduğu günler...
Aslen Kayserili ancak Ankara’da yaşayan ve Mustafa İslamoğlu ile tanışan M.D. isimli şahıs, İslamoğlu’ndan oğlu T.D’ye dini konularda ders vermesini istedi.
İslamoğlu’nunteklifi kabul etmesi üzerine M.D. oğlu T.D.’yi Kayseri’de yaşayan babaannesine bıraktı T.D. geceleri babaannesinde kalırken, gündüzleri İslamoğlu’ndan dini konularda dersler aldı.
Tecavüze uğruyor

Ve bir gün...
T.D’nin babası M.D. Ramazan Bayramı nedeniyle Kayseri’nin Develi ilçesine geldiğinde oğlunu rengi sararmış ve dudakları morarmış gördü. Oğluna ne olduğunu sordu. Oğlu“rahatsızım” cevabını verdi. Ancak çocuğun amcaları T.D’yi sıkıştırdığında acı gerçek ortaya çıktı.
Devamını Baran dergisinin 28. sayısında yayınladığı dava dosyasından okuyalım: “Kendisinden daha samimi davranan amcaları Sami ile Mevlüt’ün mağduru sonradan konuşturmaları üzerine olayı onlardan işittiğini, bunların aktarmasına göre sanığınmağduru dudaklarından öptüğünü, penisini kıçını oynayıp karıştırdığını, banyoda yıkadığını hatta arkadan ırzına geçtiğini duyduğunu olayın ortaya çıkmasından sonra aslen Develili olan ancak Ankara’da avukatlık yapan her iki tarafın yakın aile dostu Mehmet Boyvada Develioğlu isimli bir şahsın olayın gerçek içyüzü hakkında bilgi toplamak ve değerlendirme yapmak için tarafların yakınlarından oluşan bir aile meclisinde olay ile konunun tartışıldığını, sanığın yakınlarının onun bu suçu işlemiş olabileceği kanısına vardıklarını bildirerek sanıktan şikayetçi olduğunu söylemiştir.”

Polis ifadesi

Tecavüze uğrayan T.D. ise polise verdiği 13 Ağustos 1980 tarihli ifadesinde şunları anlatıyordu: “Yanında Kuran kursu eğitimi gördüğü sanığın (Mustafa İslamoğlu) kendisini zaman zaman sıkıştırıp dudaklarından öptüğünü, önüne tutup ayıp hareketler yaptığını, hatta bir gün ablasının evinde banyoya sokarak kendisini yıkadığını, ordan dışarı çıkıp somyanın üzerine yatırınca da pantolonunu ve külotunu çıkartdığını, yüzü koyun yatırarak anüsüne bir şeyler sürttüğünü sonra bir ara kan gördüğünü…”

Şikayet daha sonra Adli Tıp Kurumu’na yansıdı. Adli tıp uzmanı Dr. Şahin Türkboyları tarafından düzenlenen ilk raporda: mağdurun anüs mukazasında eritem eve ekimoz tesbit edildiği, anüse küt cisimle bir darbe yapıldığı tespit edildi ve İslamoğlu’nun T.D.’ye tecavüzü kanıtlandı.

Ülkücülerin iftirası

İslamoğlu ise verdiği ifadede ailenin “ülkücü” görüşe sahip olduğunu, kendisinin “Akıncı” görüşe sahip olması sebebiyle iftiraya maruz kaldığını söyledi.

Mahkeme şahitlerin beyanları, Adli Tıp raporu ve mağdurun ifadesi doğrultusunda İslamoğlu’nu TCK’nın 414/1 maddesin göre cezalandırdı. Adli Tıp raporuna göre İslamoğlu çocuğa tam olarak tecavüz edememişti. Cinsel birleşme tam olarak gerçekleşmemişti. Mahkeme ırza geçmeye teşebbüs suçundan 2 buçuk sene ceza verdi.
TC Develi Ağır Ceza Mahkemesi’nin 1980 / 77 esas nolu, 1981 / 63 karar nolu davasına Mahkeme Başkanı 19030 sicil nolu Metin Yüksel’in kararına göre İslamoğlu’nun cezası kesinleşti.
Babası "sapık" dedi

Baran dergisi olayın peşini hiç bırakmadı. 35. sayısında Mustafa İslamoğlu’nun babası Ahmet İslamoğlu’nun oğlu hakkında Ali Eren Hoca’ya yazdığı mektubu yayınladı.
Mektupta İslamoğlu’nun babası "Muhterem Hocam Mustafa'nın dâl (sapık) ve mudilliği (saptırıcılık), baba olarak bizi çok huzursuz etmektedir. Salahına dua etmekteyiz. Sizlerden de ıslahına dua istirham etmekteyiz” diyordu. Babası Mustafa İslamoğlu ile ilişkisini kesmişti.
Baran dergisi 98. sayısında ise mahkemenin verdiği kararın resmi evraklarını yayınladı.

Konu üzerine konuştuğumuz haberi yapan muhabir Aydın Alkan ise Odatv’ye bu konuyu neden haberleştirdiklerini anlattı. Alkan açıklamasında İslamoğlu’nun çalışmalarının İslami kesime zarar verdiğini, bu tür insanların sapkınlıklarını bu nedenle deşifre ettiklerini anlattı. Alkan, son dönemde rantçı, sapkın eğilimlerin İslamcı kesimde artmasından rahatsızlığını dile getirdi. Alkan, kendilerinin bu kesimlerden ayrışmaya çalıştıklarını, bu nedenle “bizdendir” diyerek kimseyi kollamadıklarını anlattı.
Odatv’yi de eleştiren Alkan, “dinci, İslamcı, Müslüman” diyerek anılan kesimin bir bütünlük oluşturmadığını, içinde her akımda olduğu gibi çürük elmaların bulunduğunu, samimi Müslümanlar’ın İslamoğlu ile bir tutulmamasını rica etti. Alkan, her fikir akımının kendi içinde bu tür eğilimlerle mücadele etmesini önerdi.
Barış Terkoğlu
Odatv.com

http://anti-akparti.blogspot.com/2010/03/vakit-gazetesinin-ikinci-tecavuzcu.htmlŞIRNAK’TA FETULLAHÇI BİR YURTTA YÖNETİCİ VE 
KURAN HOCASI OLAN H.K, 14 YAŞINDA BİR ERKEK 
ÇOCUĞUNA 4 AY BOYUNCA TECAVÜZ ETTİ

2012 Kasım’ında yurt yöneticisi ve ilmihâl öğretmeni H.K., bir gece yarısı gözüne fener tutarak uyandırdı. Odasına götürdü, kapıyı kilitledi. Tecavüz ettikten sonra gırtlağına sarıldı, “Birine söylersen seni öldürürüm. Nereye gitsen bulurum” dedi. İki kez de sırtında sopa kırıncaya kadar dövdü. 2013 Mart’ına kadar tecavüz devam etti. A., arkadaş sohbetlerinde, H.K.’nin kendisine yaptıklarını yurttaki başka çocuklara da yaptığını öğrendi.
Başına gelenleri söyledi, alay konusu olunca şaka yaptığını söyledi. Tecavüz gecelerinden sonra bitkinlik ve oturma güçlüğü nedeniyle okula gidemedi. Martta, A.’nın babasına okuldan bir mektup geldi. Oğlunun 21 gün devamsızlığı olduğu yazıyordu. Baba çok şaşırdı.

RAPORLA KESİNLEŞTİ

Anne oğlunun kaldığı yurda geldi. Oğlu konuşmak istemiyordu. Dışarı çıkardı, sıkıştırdı. Başını kaldırıp yüzüne bakamıyordu. Sonunda hocasının kendisine tecavüz ettiğini, korkudan ses çıkaramadığını, ölmek istediğini anlattı. Anne yurt müdürüne koştu. H.K.’nin yaptıklarını anlattı, nerede olduğunu sordu. H.K., Diyarbakır’da toplantıdaydı. Annesi, yurt müdürünün “Aramızda anlaşalım” teklifini reddetti. Oğlunun elinden tutup cumhuriyet savcılığına gitti. Ardından da Devlet Hastanesi’ne.

KÂBUSU TEKRAR ANLATTI

Muayene eden doktor, oğlunun tecavüze uğradığını teşhis edip rapor düzenledi. Bunun üzerine tutuklanan H.K., Midyat Ağır Ceza Mahkemesi’nde “Nitelikli cinsel istismar ve darp suçundan” yargılanıyor. İkincisi 20 Haziran’da yapılan duruşma, 11 Temmuz’a ertelendi. A., soruşturma sırasında da duruşmalarda da başından geçenleri tüm detaylarıyla anlatmak zorunda kaldı.

BAŞKA ÇOCUKLAR DA VAR

Beş ay boyunca yurttaki Kuran hocasının tecavüzüne uğrayan 14 yaşındaki A. 13 Mart 2013’te Midyat Cumhuriyet Savcılığı’ndaki ifadesinde yurtta başka çocukların da tecavüze uğradığını duyduğunu söyledi.
Yurtta kalan çocuklar muayene edilmedi.

İsmini verdiği çocuklar, Savcılık’ta A.’yı doğrulayan ifadeler verdi.
Yurt boşaltılmadığı için çocuklar kalmaya devam etti.
İkinci ifadelerini, birincinin tersine hocaları H.K. lehine verdiler.
Hocanın porno film seyrettirdiği bilgisayar ve telefonuna el konulup incelenmedi.

Spermdeki DNA incelemesi için H.K.’nin çarşaf ve nevresimleri alınmadı.
Mağdur çocuğun ifadesi sırasında pedagog ve sosyal hizmetler uzmanı bulunmadı.

Mahkeme, mağdur ve tanıklar için sadece bir sosyologu bilirkişi olarak görevlendirdi.

Yaşadıklarını mahkeme salonunda bütün ayrıntılarıyla herkesin içinde anlatmak zorunda kaldı.

Ağır travma yaşayan A. ve ailesine psikolojik destek verilmedi.
Yönetici vasfındaki kişinin tecavüz cezası daha ağır oluyor. Yurt yönetimi, yönetici ve hoca H.K.’nin “Nitelikli cinsel istismar” iddiasıyla ceza almaması için “kaloriferci” yaptı. H.K., resmi evrakta yurdun kalorifercisi görünüyor.

Tecavüzcü H.K.'nin, AKP'n,n kayıtlı üyesiydi.

http://www.gazeteci.tv/din-hocasi-14-yasindaki-erkek-cocuguna-4-ay-tecavuz-etti-172289h.htmPİRİNCİN TAŞINI AYIKLASAN... TABAĞIN DİBİ GÖRÜNECEK...