10 Haziran 2013 Pazartesi

TAYYİP, AK GENÇLER’İNE POLİS ÜNİFORMASI GİYDİRİYOR
TAYYİP, AK GENÇLER’İNE POLİS ÜNİFORMASI GİYDİRİYOR

Kamuoyuna duyurudur,

Tüm ülke çapında AKP gençlik kollarına mensup seçilmiş kişilerle gizli toplantı ve haberleşme başlamış, verilen bilgiler sadece ağızdan ağza hiçbir iletişim cihazı kullanılmaksızın kanıt bırakılmayacak şekilde aktarılmaktadır.

Taksim, Ankara ve İzmir olaylarına müdahale etmek için çevik kuvvet polisi kılığına sokulup polis gücünün sayısı arttırılacaktır. Kimin hangi bölgeye gideceğini sadece kendisine söylenmektedir.

Eylemcilere müdahale etmek adına polisle çatışmaya girebilecek kişiler seçilip eylemcilerin arasına sokulmakta veyahut eylemcilere yakın bölgede çatışma çıkarıp polisi eylemcilerin üzerine sürmek amaçlanmaktadır.

PKK ve BDP’li terörist gruplar desteklenerek başlatılan açılım, barış süreci, akil insanlar gibi durumların tekrar gündem olmasını ve gezi parkı eylemlerinin terörize olarak daha kolayca dağıtılması amaçlanmaktadır. Öcalanın yaptığı açıklama neticesinde AKP desteğiyle özellikle Taksim meydanı PKK mitingine çevirilmeye uğraşılacaktır.

Olayları terörize etmek için toplanan PKK ve destekçilerini engellemeye çalışan kişilere karşı gelinecek, saldırılacak ortamda karmaşa çıkarılacaktır. böylece gezi parkı ve ülke çapında yapılan eylemler haksız duruma düşürülerek terörist faliyet görüntüsü verilecektir.

Kamuoyuna saygıyla iletiriz.

Özgür Türkiye Ordusu adına Vatandaş Kenan