14 Nisan 2013 Pazar

BAŞIMIZDAKİ KOCA PAPAZ HAYATİ YAZICI

BAŞIMIZDAKİ KOCA PAPAZ HAYATİ

ÇETE mensubu Hayati'ye göre Kürt halkı PKK'lı …
Hayati'nin aslı da PKK'lı...
Çünkü Hayati Yazıcı Kürt...

Dahası: Teröristbaşı Fethullah'ın en aşağılık müridi...
Dahası: Cinayetleri kapattırdı.
Dahası: Sit alanlarını yağmalattı...
Dahası: Tarihi eser kaçırttı...
Dahası: Banka hortumlattı...

...ve en önemlisi: Türk Silahlı Kuvvetleri içinde Hakimlik yaptı...
Allah belanı versin... Bir Hakim ve yaptığı işlere bakınız...

Milletvekilliği öncesinde: Tayyip'in avukatıydı...
SAHTEKAR'lık yaparak Türkiye Cumhuriyeti Hukuk Tarihi'ne imza attı.

Neden sahtekar? Açıklama yapalım: Tam bir sene önce (08/01/2009) Yüksek Seçim Kurulu'na yazdığımız mektuptan alıntı yapalım:

"AKP Milletvekili Hayati Yazıcı, 2006 senesinde şahsıma telefon açarak önce bol miktarda hakaret yağdırmış, ardından tehdit etmiştir(Şahsımı aradığı numara 0312 473 00 15). Konuşma kayıtları ve aradığı numara belgelidir. Geçmişinde hakimlik ve avukatlık yapan bu şahıs, yukarıda aktardığım suçları belgeli olan AKP’li bir mafyayı adalete teslim etmemek için elinden geleni yapmaktadır.

İşte bu Milletvekili, Recep Tayyip Erdoğan’ın milletvekilliği gündeme geldiği zamanlarda (2003) Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatlığını üstlenmiş, 83 yolsuzluk davasından AK’lanamayan birinin milletvekili seçilmesine vesile olmuştur. Üstelik Tayyip, devletimize karşı öyle suçlar işlemiştir ki, bakınız bunların içinde neler var:

Recep Tayyip Erdoğan’ın milletvekilliği öncesi aklanamadığı suçları:

“Görevi ihmal” ve “zimmet, kamu taşıma biletlerinde kalpazanlık, resmi evrak ve kayıtlarda sahtecilik ile cürüm işlemek için teşekkül oluşturmak”, ihalelere fesat karıştırmak, cihat hazırlığı yapmak..." "Kayırma, kollama, fazla ödeme, sahtecilik, özel amaç, hortum, baskıcılık, yasa tanımazlık, zarar vermek" ve yukarıda sözü edilen suçlardan açılan 84 davadan sadece bir tanesinden "beraat"... 20 Rahşan affı... 63 dava "zaman aşımı"...

Nedir zaman aşımı? İmtiyazlı hırsızlara sunulan özerklik midir? Bu memleketin anayasası önünde her kimse eşit değil midir?

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu’nun gerekçelerine ve itirazlarına rağmen, Avukat Hayati Yazıcı “Behice Boran” ve “Hasan Celal Güzel” davalarını emsal göstererek adaleti yanıltmıştır. Behice Boran ve Hasan Celal Güzel “yüz kızartıcı” bir suç işlememiştir. Oysa Recep Tayyip Erdoğan’ın işlediği tüm suçlar devletimize karşı ve hırsızlık - yolsuzluk davalarıdır. Zimmet, kalpazanlık, resmi evrakta sahtecilik...

Ayrıca “Recep Tayyip Erdoğan’ı geleceğin başbakanı yapmak için çete oluşturmak” suçları da var ve bu davada “çete lideri” olarak Recep Tayyip Erdoğan gözükmektedir.

Öyle görülüyor ki 83 adet yolsuzluk ve hırsızlık davasından AK’lanamayan Recep Tayyip Erdoğan bu ülkeye Başbakan’lık bir yana, milletvekili aday adayı bile olamaz. Çünkü: 2007 Genel Seçimler öncesinde Yüksek Seçim Kurulunuz adayların özgeçmişlerini araştırmış, yüz kızartıcı suçlardan sabıkası olan 160 şahısı ayıklayarak seçim dışına itmiştir. Bu adayların arasında davaları devam edenler de vardır, sabıkası olanlar da... Fakat Recep Tayyip Erdoğan’ın halen yargıda olan birçok hırsızlık-yolsuzluk davasının sürmekte olduğu, bir çoklarından ceza aldığı, sabıkalandığı, hatta “hakime hakaret suçundan” da sabıkası bulunduğu, tüm bunlara rağmen 2007 seçimleri öncesinde Kurulunuzun sabıkalı şahıslara uyguladığı kuralların Recep Tayyip Erdoğan’a uygulamadığı, Yüksek Seçim Kurulu tarafından “imtiyaz” tanındığı ortadadır.

Bu çifte standart hakkında Kurul Üyelerinizin düşünceleri ve görüşleri milyonlarca vatandaşı ilgilendirmektedir. Çünkü bir çok kimse “aday”dır, onları destekleyen birçok kimse “seçmen”dir. Türkiye Cumhuriyeti yasaları önünde her vatandaş eşit haklara sahip ise, “çete” olanlar değil, hak edenler gözetilmeli ve çifte standarta izin verilmemelidir."

Yukarıdaki açıklamalarımızda görüldüğü üzere, kimin şeytan olduğu, kimin tilki olduğu anlaşıldığı gibi, Yüksek Seçim Kurulu da suç işlemiştir.

Hizbullahçı Hırsız Tayyip tilkidir, Teröristbaşı Fethullah'ın en aşşağılık müridi Hayati Yazıcı da "Tilki Tayyip"in kuyruğudur...

Şeytanı, mağdur edilmiş Tekel işçileri arasında aramaya lüzum kalmış mıdır?

Başımızdaki aşşşşşşşağılık ÇETE'den daha aşşşşşşağılık şeytan olabilir mi?

Aşağılık papazlar…

Vatandaş Kenan diyor ki:

TAYYİP, HİZBULLAH'IN LİDERİDİR...
HİZBULLAH DA, BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR...
BU ÖRGÜTÜN ÇOK SAYIDA BOMBALI EYLEMİ VARDIR...
ÇOK SAYIDA CİNAYETLERİ VARDIR...
MADIMAK OTELİ'Nİ KUNDAKLAYAN HİZBULLAH'DIR...
MUHSİN YAZICIOĞLU’NA SUİKAS DÜZENLEYEN HİZBULLAHTIR.
HİZBULLAH AKPİT ADINI ALMIŞ, YASADIŞI TÜM İŞLERİNİ YASAL HALE GETİRMİŞTİR.
AKPİT'TE (AK PARTİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI), BOŞTA GEZER NE KADAR İMAM HATİPLİ VARSA SİLAHLANDIRILMIŞ, CİHAD HAZIRLIKLARI TAMAMLANMIŞTIR.

Hizbullah’ın cinayetlerine yeni bir katil arayan namussuz şerefsizler, bir gün hesabını darağacında vereceklerdir.

Sabırla bekliyorum…


Kenan Akkuş…

https://www.facebook.com/eskisehir.kenanakkus
RÜŞVET YİYEREK SÜREKLİ SAYFALARIMIZI SİLEN FACEBOOK HESAPLARIMIZI KAPATTIK. BUNDAN SONRA SADECE TWİTTER’DEYİZ: